#4102 | Een lot (7) diverse Delftse blauw-witte vazen en kruiken en daarbij een kom, gemerkt: Porceleyne Fles, Delft. Holland, 20e eeuw.

Kavel verkocht
En daarbij ook twee polychrome stuks majolica. Let op: volgnummer. Diverse afmetingen. Geschatte opbrengst: € 50 - € 70.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt