#4107 | Een (5) dlg. lot keramiek Royal Copenhagen, decor Floreana, Denemarken, 20e eeuw.

Kavel verkocht
Gemerkt aan de onderzijde: Royal Copenhagen, Denmark; 259/5576 Floreana, 255/5571 (2x), 258/5579, 261/5578. Geschatte opbrengst: € 30 - € 50.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt