#2139 | (39) delige bestekcassette "Hollands puntfilet" zilver.

Kavel verkocht
Uitgevoerd in Hollands puntfilet, in originele tweelaags cassette. Bestaande uit 12 dinervorken, 12 dinerlepels, 6 kleine vorken, 6 kleine lepels, vleesvork, vlalepel en rijstschep. Nederland, Zeist, Gerritsen & van Kempen, 1926, keurtekens: Leeuw, Minerva, meesterteken, Q. inscriptie: RK. 2150 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 1100 - € 2000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt