#2889 | Tasbeugel & rokhaak (Willem H. Tenkink 1762-1807 Jan de Vries II 1762-1807 ) zilver.

Kavel verkocht
Gegoten model, versierd met reliëfscenes. Nederland, Amsterdam, Willem H. Tenkink / Jan de Vries II, 1786 / 1784, keurtekens: Meestertekens, Stadkeur met jaarletter B, Stadskeur met jaarletter Z - gebruikssporen. 319 gram, 835/1000. Afm. L 20 cm, B 16 cm. Geschatte opbrengst: € 175 - € 300.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt