#2876 | Beugeltasje met rokhaak zilver.

Kavel verkocht
Fraai tasje gedecoreerd met glaskralen en voorzien van gegoten, deels opengewerkte beugel met daaraan een rokhaak. Nederland, 1896, keurtekens: Leeuw, Minerva, onleesbaar meesterteken, M, diverse pseudokeuren - gebruikssporen. 205 gram, 835/1000. Afm. L 35 cm, B 12 cm. Geschatte opbrengst: € 50 - € 90.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt