#4912 | Edouard Bolsius, 19e eeuw. Een fuikvisser in de uiterwaarden in een rivierlandschap.

Kavel verkocht
Gesigneerd (rechtsonder), en nogmaals gesigneerd en geannoteerd "Solail Couchant" (verso), olieverf op doek, Afm. 65 x 95 cm. Herkomst Kunsthandel Borzo, Den Bosch. inventarisnummer onbekend. Geschatte opbrengst: € 100 - € 150.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt