#2899 | Tasbeugel met rokhaak (18e eeuw ) zilver.

Kavel verkocht
Fraai model met gedreven versieringen en voorzien van een kliksluiting. Nederland, Groningen, 1731-1732 / 1738-1764?, keurtekens: Jaarletter GF (6e alfabet), onduidelijke meestertekens - gebruikssporen en deukjes. 205 gram, 835/1000. Afm. L 20 cm, B 18.6 cm. Geschatte opbrengst: € 100 - € 180.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt