#4853 | Toegeschreven aan Henri de Braekeleer (Antwerpen 1840-1888), Vlaams interieur met schouw - Zaal in het Brouwershuis, Antwerpen.

Kavel verkocht
Niet gesigneerd. olieverf op paneel. Afm. 38 x 45 cm. Vergelijk: Herwig Todts, Henri De Braekeleer 1840 - 1888, Kon. Mus. voor Scone Kunsten, Antwerpen 1989, blz. 191 voor vergelijkbare schilderijen. Boekje is geen onderdeel van dit lot, maar slechts ter referentie. Geschatte opbrengst: € 300 - € 500.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt