#4962 | Een uitgebreid lot met correspondentie, grafiek en twee tekeningen van Mary 'Jetje' Wilson en Jan Toorop.

Kavel verkocht
Bestaande uit een aquarel voorstellende Duinen bij Oranje Zon (Domburg), een schetsje van een platbodem, een handgesigneerde foto. Twee handgesigneerde reproducties, een litho met voorstelling van mw. Wilson, een handgesigneerde houtsnede met opdracht, vijf briefkaarten waarvan twee met schetsjes, en vier brieven. Herkomst: De huidige bezitster was in dienstbetrekking tot mw. Wilson. Geschatte opbrengst: € 1000 - € 1500.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt