#2848 | (7) delige naai-necessaire set zilver.

Kavel verkocht
Uitgevoerd met gedreven versiering en cartouche met reliëf afbeelding van een breiende dame. In originele etui. Duitsland, begin 20e eeuw, keurtekens: Maan, kroon, 800 - lichte gebruikssporen. 72 gram, 800/1000. Geschatte opbrengst: € 40 - € 100.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt