#4924 | Herman Adrianus Charles Bogman Junior (Den Haag 1890 - 1975), Gezicht op De Blaak met het Dagblad van Rotterdam bij de Lutherse Kerk

Kavel verkocht
Gesigneerd (rechtsonder), olieverf op doek, Afm. 60 x 80 cm. Herkomst: Sotheby's Amsterdam, 17 oktober 2000, lotno. 1072. Geschatte opbrengst: € 800 - € 1200.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt