#2100 | (6) delig lot diversen w.o. trancheercouvert "Hollands puntfilet" zilver.

Kavel verkocht
Uitgevoerd in "Hollands puntfilet" bestaande uit Broodmes, trancheercouvert, slacouvert en een druiventang. Nederland, Voorschoten / Utrecht, Zilverfabriek Voorschoten / Koninklijke Begeer, 1950 / 1935 / 1938, keurtekens: Leeuw, Minerva, meestertekens, P, A, D, zwaardje - gebruikssporen en deukjes. 660 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 60 - € 120.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt