#2801 | Pepermuntdoosje zilver.

Kavel verkocht
Rond model voorzien van geribde versiering en opgesoldeerd initialen cartouche. Nederland, Amsterdam, Pieter Lodewijk Uriot, 1819, keurtekens: Leeuw, Minerva, meesterteken, K - gebruikssporen. 28 gram, 835/1000. Afm. H 3 cm, Diam 5.2 cm. Geschatte opbrengst: € 30 - € 70.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt