#2806 | Pepermuntdoosje zilver.

Kavel verkocht
Rechthoekig model voorzien van gegraveerde biedermeier versieringen en beeltenis van een paard. Nederland, Joure, Wed. J.H. v/d Meulen, 1973, keurtekens: Leeuw, Minerva, meesterteken, n - lichte gebruikssporen. 30 gram, 835/1000. Afm. L 5.7 cm, B 4.5 cm, H 2 cm. Geschatte opbrengst: € 30 - € 70.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt