#2906 | Eeuwigdurende kalender zilver.

Kavel verkocht
Deze eeuwigdurende kalender bestaat uit drie delen die door verdraaiing ten opzichte van elkaar hun informatie prijsgeven. De kalender vertelt bij elke dag van het jaar hoe laat de zon opkomt en ondergaat, en in welk sterrenbeeld de dag valt. Ook vermeldt hij bij elke maand het aantal dagen, geeft de dagen van de week aan en bevat bovendien een compleet overzicht van 18e-eeuwse feestdagen. Nederland, Amsterdam, Koninklijke Begeer, 1997, keurtekens: Staande leeuw, Minerva, meesterteken, N - gebruikssporen. 77 gram, 925/1000. Afm. Diam 7 cm. Geschatte opbrengst: € 45 - € 100.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt