#2762 | S.T. Dupont aansteker zeldzaam 18k goud.

Kavel verkocht
Voorzien van geribbelde versiering. Frankrijk, Parijs, S.T. Dupont, 20e eeuw, keurtekens: Meesterteken, 750, gehaltekeur - gebruikssporen en kleine deukjes. 115 gram, 18 kt. Afm. L 3.6 cm, B 1.4 cm, H 6 cm. Geschatte opbrengst: € 450 - € 1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt