#4870 | Toegeschreven aan Leonide Frechkop (Moskou 1887 - 1982 Brussel), Een Ballerina rustend op een divan.

Kavel verkocht
Gesigneerd (rechtsonder), olieverf op board, Afm. 45 x 54 cm. Geannoteerd (op het spieraam): "Vente Atelier Leonid Frechkop, lot no. 782, Hotel de Vente Louis Phillipe". Geschatte opbrengst: € 50 - € 70.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt