#4884 | Hobbe Smith (Witmarsum 1862 - 1942 Amsterdam), Een molen aan de waterkant.

Kavel verkocht
Gesigneerd (linksonder), olieverf op doek. Afm. 21,5 x 32 cm. Herkomst: Simonis & Buunk, Ede, inv. nr. 4997/Coll. Bv. Dit lot wordt aangeboden met certificaat en taxatierapport door bovenstaande. Geschatte opbrengst: € 300 - € 500.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt