#4772 | Een wortelnoten gefineerd Louis XV staand horloge, Holland, ca. 1730.

Kavel verkocht
De kap bekroond met atlas en engelen, gestoken kuif en ajour panelen, de wijzerplaat achter glas, met Romeinse cijferring, inzet met seconde-aanduiding, dag- en maand aanduiding, het midden gegraveerd en voorzien van hoekornamenten. Het lunet met scheepjesmechaniek (verfverlies), omringd door signatuur: Ian Antoni Vrythoff, 's Hage (Johannus Antonius Vrijthoff, Den Haag). Het uurwerk met ankergang-constructie, slagwerk op dubbele bel, op hele- en halve uur, kattendarmen van latere datum. De kast met enkele deur voorzien van cartouche, allegorische figuur voorstellende Europa en de stier, inlegwerk in de vorm van een tulp, vruchtenhouten biezen en platte onderkast. De kast met fineerschade, het uurwerk schoonmaakbehoeftig. Afm. L: 26,5 cm, B: 61,5 cm, H: 265 cm. Geschatte opbrengst: € 1000 - € 1200.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt