#2714 | Miniatuur Koektrommel set zilver.

Kavel verkocht
Fraai model in accoladevorm voorzien van gegraveerde versieringen, bestaande uit 2 koektrommels en bijpassend dienblad. Nederland, Schoonhoven, Denekamp & zoon, 20e eeuw, keurtekens: Zwaardje, meesterteken. 27 gram, 835/1000. Afm. L 6.7 cm, B 4.3 cm, H 2 cm. Geschatte opbrengst: € 40 - € 80.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt