#4964 | Lodewijk Schelfhout (Den Haag 1881-1943 Amstelveen), Drie figuren uit het Oude Testament w.o. Koning David en Mozes.

Kavel verkocht
Gesigneerd, en gedateerd "1924" (middenonder) Ontwerp voor glas-in-lood raam. Afm.eting. Gemengde techniek op papier. Afm. 49 x 40cm. Geschatte opbrengst: € 250 - € 350.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt