#2853 | Parfumflacon met foedraal, goud.

Kavel verkocht
Fraaie flacon gemaakt van kristalglas en voorzien van gouden dop met kliksluiting en origineel foedraal. Nederland, 19e / 20e eeuw, keurtekens: Eikenblad - gebruikssporen en deukjes. 88 gram, 14 kt. Afm. H 9 cm. Geschatte opbrengst: € 150 - € 250.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt