#2780 | Snuifdoosje (18e eeuw) zilver.

Kavel verkocht
Fraai gedecoreerd met gedreven versieringen van zwanen en reigers evenals een reliëfscene met daarop een moeder met kinderen en een springend hert. Nederland, 18e of begin 19e eeuw, keurtekens: Onleesbare keuren - gebruikssporen. 58 gram, 835/1000. Afm. L 6.7 cm, B 5.2 cm, H 3.2 cm. Geschatte opbrengst: € 80 - € 200.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt