#4124 | Een art deco eettafel, Frankrijk, 20e eeuw.

Kavel onverkocht
Palissander gefineerd, het onderstel met twee prisma steunen en met regelverbinding, aan beide uiteindes een uitschuifbare constructie en daarbij twee extra verlengstukken. Herkomst: Galerie De Vries, Riemst, België. Geschatte opbrengst: € 1000 - € 1200.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt