#2266 | (6) delige set messenleggers zilver.

Kavel verkocht
Groot model, fraai uitgevoerd met Jugendstil decoraties. België, Brussel, Wolfers Frères, begin 20e eeuw, keurtekens: A800, meesterteken - gebruikssporen. 220 gram, 800/1000. Afm. L 9 cm, H 5 cm. Geschatte opbrengst: € 125 - € 225.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt