#1114 | Fruitmand zilver.

Kavel verkocht
Ovaal model deels opengewerkt en voorzien van fraaie gegoten en deels gegraveerde palmblad versieringen. Nederland, Haarlem / Amsterdam, Zaanlandse Zilversmederij, 1910, keurtekens: Leeuw, Minerva, meesterteken, C. 414 gram, 835/1000. Afm. L 30,6 cm, B 21 cm, H 5,6 cm.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt