#1510 | Prijsbokaal "Uiverbeker" zilver.

Kavel verkocht
Kelkvormig model op voet met prijswinnaars 1937/1938 voorzien van opgesoldeerd cartouche met motorfiets. Nederland, Zeist, Gerritsen & van Kempen, 1937, keurtekens: leeuw, Minerva, meesterteken, C - gebruikssporen. 349 gram, 835/1000. Afm. H 23,5 cm, diam 9 cm.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt