#1697 | Fries zilveren oorijzer met gouden stiften, G. Hofman, Kollum 1916.

Kavel onverkocht
Een zgn. breed zilveren oorijzer met fraai bewerkte gouden stiften behorend bij de Friese streekdracht. Compleet met originele doos. Nederland, Kollum, G. Hofman, 1916, keurtekens: leeuw, Minerva, meesterteken, G, eikenblad - gebruikssporen en deukjes. 96 gram, 14 kt. en 833/1000.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt