#1764 | S.T. Dupont aansteker.

Beschikbaar
Verguld model voorzien van laque-de-Chine, zwart met "gold-dust". Compleet met lederen beschermetui. Frankrijk, Parijs, S.T. Dupont, 20e eeuw, keurtekens: S.T. Dupont, meesterteken, DU102 - gebruikssporen. 97 gram, verguld. Afm. L 3,7 cm, B 1 cm, H 6 cm.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt