#1440 | Pronkschaal zilver.

Kavel onverkocht
Rond model rijkelijk gedecoreerd met gedreven en gegraveerde versieringen, waaronder afbeeldingen van de god "Pan", en ingezet met lapis lazuli en citrien. Italiƫ, Milaan, Giani, begin 20e eeuw, keurtekens: meesterteken, 800, Milano - gebruikssporen, poten ontbreken. 1882 gram, 800/1000. Afm. diam 50 cm.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt