#1502 | Doopschaaltje zilver.

Kavel verkocht
Uitgevoerd in schelpvorm en voorzien van 3 opgesoldeerde schelpvormige poten. Verenigd Koninkrijk, Chester, Jay, Richard Attenborough & Co (James Charles Jay), 1902, keurtekens: leeuw, stadskeur, meesterteken, B - gebruikssporen en deukjes. 69 gram, 925/1000. Afm. L 12,7 cm, B 10,7 cm, H 2,7 cm.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt