#1699 | Waterkan Tiffany & Co (ontwerp: Elsa Peretti) zilver.

Kavel verkocht
Tijdloos gestileerd model met vergulding aan de binnenzijde. Ontworpen door Elsa Peretti, met een huidige nieuwprijs van ruim € 6000. Bron: tiffany.com. Italië , Tiffany & Co, 20e eeuw, keurtekens: 925, Tiffany & Co, meesterteken, Italy - deukje. 1643 gram, 925/1000. Afm. L 19 cm, H 22 cm, diam 14 cm.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt