#1742 | 5-delig koffie & thee servies Christofle, model Malmaison, verzilverd.

Kavel verkocht
Fraai groot servies, model Malmaison. Bestaande uit een theepot, koffiepot, suikerpot, melkkan en ovaal dienblad, compleet met Christofle stofzakken. Nieuwprijs Christofle 7450€. Frankrijk, Parijs, Christofle, 20/21e eeuw, keurtekens: meesterteken, Christofle - handvat melkkan met reparatie. 6138 gram, verzilverd. Afm. L 64,5 cm, B 42 cm, H 24,5 cm.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt