#1773 | S.T. Dupont aansteker.

Kavel onverkocht
Slank model met geribbelde decoratie en vergulding, compleet met originele doos, papieren en etui. Frankrijk, Parijs, S.T. Dupont, 20e eeuw, keurtekens: S.T. Dupont, Paris, made in France, meesterteken. Inscriptie: JM. 75 gram, verguld. Afm. L 3,2 cm, B 0,8 cm, H 5,3 cm. Niet getest op werking.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt