#1778 | S.T. Dupont aansteker "Versailles" Limited Edition nr. 914/2686 .

Kavel verkocht
Limited edition, slechts 2686 exemplaren gemaakt. Genummerd 0914/2686. Voorzien van witte lacque-de-Chine en rijkelijk versierd met vergulding. Geïnspireerd door de pracht en praal van het paleis van koning Louis XIV in Versailles. Vergulde arabesken en andere koninklijke symbolen zoals de gouden zon, het embleem van Louis XIV. De gestreepte achtergrond staat symbool voor de tuinen van Versailles. Compleet met originele doos en papieren. Frankrijk, Parijs, S.T. Dupont, 20e eeuw - gebruikssporen. 136 gram, verguld. Afm. L 3,7 cm, B 1,6 cm, H 6,4 cm.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt