#1732 | 12-delige set visbestek Christofle, model Marly, verzilverd.

Kavel verkocht
Bestaande uit 6 messen & 6 vorken uitgevoerd in model Marly. Frankrijk, Parijs, Christofle, 20e eeuw, keurtekens: Christofle, Meestertekens, 100 - lichte gebruikssporen. 611 gram, verzilverd.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt