#1456 | Poederdoosje met toermalijn goud.

Kavel onverkocht
Model met afgeronde hoeken, opgesoldeerde bloementak bezet met 4 cabouchon geslepen toermalijnen en gegraveerde randdecoratie. Compleet met origineel juweliersetui. Nederland, Eindhoven, Jac. van Hout Ververgaard, 1950/51, keurtekens: leeuw, meesterteken , inscriptie: 19-7-1951. 108 gram, 18 kt. Afm. L 6,8 cm, B 6,8 cm, H 1,5 cm.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt