#1729 | 6-delige set dessertlepels Christofle Sterling, model Commodore, zilver.

Kavel verkocht
Uitgevoerd in model Commodore, met originele doos en in ongebruikte nieuwstaat. Frankrijk, Parijs, Christofle, 21e eeuw, keurtekens: meesterteken, Christofle, sterling 925, Minerva. 281 gram, 925/1000. Afm. L 14,9 cm.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt