#1117 | Zoutkelder (Chinees-export) zilver.

Kavel verkocht
De decoratieve panelen stellen de "VIER HEREN" 四君子 si junzi (prunus; chrysant, orchidee; bamboe) voor, welke de 4 seizoenen vertegenwoordigen en symbool staan voor oprechtheid, zuiverheid, nederigheid en doorzettingsvermogen in tegenspoed. De binnenzijde met restanten van vergulding. China, Canton (GuangZhou), 永記 (Mandarijn) YONG JI (Cantonese) WING GEI, eind 19e / begin 20e eeuw, keurtekens: meesterteken. 37 gram, 925/1000. Afm. L 8,7 cm, B 5,2 cm, H 3,9 cm.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt