#28 | Nieuw gouden schild (met leeuw). Vlaanderen. Lodewijk van Male. Z.j. (1370 - 1380). Zeer Fraai / Prachtig.

Kavel verkocht
Beschadiging op de vz. Vanhoudt G 2612. Fr. 163. Delm. 466. 4,48 g.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt