#2498 | Helga Kordt 18K geelgouden Unica design hanger aan collier met diamant en barokke parel.

Kavel onverkocht
Eenmalig ontwerp van de hand van de Belgische goudsmit Helga Kordt. In goede conditie. Keurtekens: 750 Nederlands waarborgkeur. Hanger: Gesigneerd Helga Kordt, meesterteken, 0750, Collier Italiaans meesterteken 800 VI en 750. Bezet met een briljant geslepen diamant van ca. 0.13 ct. (VS / F-G) en een barokke gecultiveerde parel van 18 x 10 mm. In goede conditie. L collier: 41.5 cm en LxB hanger: 4.6 x 3.5 cm. Gewicht: 32.99 gram.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt