#1979 | Antieke 18 kt. geelgouden Engelse 5-steens ring bezet met ca. 0.56 ct. diamant.

Kavel verkocht
Birmingham, Engeland, 1906. Keurtekens: meesterteken onleesbaar, kroon, 18, anker, jaarletter onduidelijk (vermoedelijk G). Bezet met 3 old European geslepen diamanten en 2 Swiss geslepen diamanten van totaal ca. 0.56 ct. (P / diverse kleurgradaties) in een scroll zetting. In goede conditie, één diamant met kleine chip. Ringmaat: 17 mm / 53,5 mm. Gewicht: 3,08 gram.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt