#2565 | Cartier 18 kt. geelgouden 'Agrafe' collier.

Kavel verkocht
Keurtekens: Cartier, 750. Serienummer: 969956. Meesterteken: 1355 MI, Milaan, Italiƫ. In goede conditie, lichte gebruikssporen. Inclusief origineel certificaat en aankoopbewijs. LxB: 42 x 0,4 cm. Gewicht: 67,91 gram.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt