#2027 | Antiek 835 zilveren collier en een vroeg 19de-eeuwse 'Vlaamse hart' hanger bezet met roosgeslepen diamant.

Kavel verkocht
Deze zogenoemde 'Vlaamse harten' werden op Moederdag gegeven met de viering van Maria. Een Vlaams hart bestaat uit 3 delen: het hart, de krans en de bekroning. Het gekroonde hart symboliseert het hart van Maria in een rozenkrans. De rozenkrans heeft een centraal loshangend deel met de mooiste diamant in het midden "mooi en sprankelend als het hart van Maria zelf" omringd door tien kleine diamantjes naar de 10 deugden van Maria. Keurtekens: meesterteken, XII. Bezet met ca. 40 roos geslepen diamanten waarvan één ca. 6,50 x 3,70 mm. In goede conditie, aantal kleine diamanten ontbreken. L collier: 72,5 cm en LxB hanger: 5,8 x 3,9 cm. Gewicht: 42,1 gram.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt