#2120 | 14 kt. Gouden / sterling zilveren hanger bezet met diamanten en een parel.

Kavel verkocht
Keurtekens: zwaardje, meesterteken (onleesbaar). Bezet met 3 roos geslepen diamanten en een parel. In goede conditie met gebruikssporen op parel en gouddetail. LxB: 4,1 x 1,6 cm. Gewicht: 3,6 gram.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt