#2174 | Antieke 19e-eeuwse 18 kt. geelgouden/sterling zilveren ring bezet met roosgeslepen diamanten.

Kavel verkocht
Keurtekens: onleesbare keuren, 750, ZI. Meesterteken: mogelijk Julianus Johannes Hofman, Oosterhout, Nederland, 1823 / 1871. Bezet met 5 roos geslepen diamanten in een zilveren zetting. In goede conditie, lichte draagschade op diamanten. Ringmaat: 19 mm / 60 mm. Gewicht: 1,60 gram.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt