#5197 | Lepel (Duitsland Robbe & Berking 19e eeuw), alpaca.

Kavel onverkocht
Uitgevoerd als spatelmodel. Duitsland, Flensburg, Robbe & Berking, 19e eeuw, keurtekens: Meesterteken. inscriptie: 2253 - gebruikssporen en slijtage. 58 gram, onedel. Afm. L 20.5 cm. Geschatte opbrengst: € 20 - € 40.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt