#5829 | Johannes Martinus Vrolijk (1845 – 1894), (Toegeschreven aan), Een koehoedster op een zandpad in een boslandschap,

Kavel verkocht
Aquarel op papier, gesigneerd (linksonder). Afm.: 45 x 84 cm.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt