#5816 | N.H. "Nico" van Bekkum (Geb. Rotterdam 1936), Bouwput. Daarbij een werk van Johannes Adrianus Burgerhout (geb. Rotterdam 1919), Kustgezicht Bretonse Kust. (2x)

Kavel verkocht
Gesigneerd met initialen (rechtsonder), aquarel op papier. Afm. 50 x 70 cm. Herkomst: Dienst voor Rijksverspreide Kunstvoorwerpen inv. no.: SZ22699 / cat. no: R6509.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt