#5658 | Naar Auguste Moreau (Dijon 1834-1917 Malesherbes Fr.), een ZAMAK schouwpendule op marmeren basement, Frankrijk, 19e eeuw.

Kavel verkocht
Getiteld "Révélation". De wijzerplaat met Arabische cijfers, het uurwerk gemerkt a.d. achterzijde: A.D. Mougin, slagwerk via sluitschijf op enkele bel (pendule en bel ontbreken). De vingers van het kindfiguur zijn afgebroken, hand van vrouwenfiguur gerestaureerd, niet getest op werking. 62 x 33 x 20 cm.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt